Nocleg

                                
                                                                                                            Osowa Chata

      Przedstawiamy Państwu piękny dom z bala, zbudowany w technologi skandynawskiej. Zaletą tego domu jest unikatowy niepowtarzalny mikroklimat, który odpręża i wpływa na dobre samopoczucie. 
Wnętrze domu zaprasza przytulnym salonem z klimatyzacją, w którym jest duży stół oraz sofa na „posiadówki”przy kominku. Z salonu jest dostęp do dolnych tarasów. Od strony południowej znajduje się większy biesiadny stół, od północnej kameralne miejsce na kawę przy stoliku. 
Kuchnia wyposażona jest w podstawowe sprzęty gospodarstwa domowego i w pełni pozwala przygotowywać twórcze „wariacje kulinarne”. 
Na parterze jest łazienka z prysznicem i WC oraz dodatkowe pomieszczenie z pralką. 

Na piętrze znajdują się trzy niezależne sypialnie oraz  łazienka z dużą wanną i WC.
Dwie z nich z dużymi podwójnymi łóżkami, oraz jeden pokój z łóżkiem piętrowym (w tym, dolne ma podwójne miejsce do spania). Piętro, również ma dostęp do dwóch odrębnych tarasów. Jeden od północy, który w okresie letnim jest bardziej komfortowy. Z kolei od części południowej, można korzystać z niego w chłodniejsze dni. 
 
Górna kondygnacja,również posiada swoją klimatyzację. 
     
Każdy z gości znajdzie sobie miejsce do wypoczynku. A wypoczynek może mieć różne formy. My zachęcamy do aktywnego poznawania naszej pięknej okolicy. Można skorzystać z rowerów, spacerów jak i spływu kajakami rzeką Bug, na różnych dogodnych odległościach. Wyprawy poza miasto także, pozwolą zgłębić walory Podlasia. Poznawanie zakątków przyrody jak i samego miasta da wiele radości, ale to pozostanie do Państwa oceny. Rzeka Bug i jej okolice są warte uwagi, ze względu na unikatowe położenie, przyrodę i czystość powietrza. Wiosną i latem odbywają się tu liczne imprezy kulturalne, plenery malarskie i fotograficzne.
 
Warto też wspomnieć o walorach wędkarskich tego miejsca ale to w oddzielnej zakladce wędkarstwo 

Jeżeli szukają Państwo relaksu, spokoju i radości z prostoty ...to zapraszamy do Naszej Osowej chaty.  Galeria
Tu możesz sprawdzic Cennik oraz czy dom jest wolny Kalendarz 

W cenie:
Drewo do kominka , rowery do dyspozycji ,grill węglowy, boisko do badmintona.

Atrakcje turystyczne dodatkowe nie zawierające sie w cenie:

Splywy kajakowe propozycje  Kajaki i Sup 


bug24.pl
(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone